Okamžik prosím...

Pozdrav z prodeje vánočních stromků

Dobrý večer všem, na obou prodejních místech jedeme na plné obrátky a co nám síly stačí:) na našich facebook stránkách najdete více informací a více fotek z prodeje vánočních stromků u nás. Stromečků ubývá tak neotálejte s příjezdem, ať se na Vás dostane. PS: jen pro doplnění. Na obou prodejního místech našich je možno platit jen v hotovosti.

Zdravíme všechny příznivce českých vánočních stromků.

Prodejní místo Vítová jede na plné obrátky, můžete si zde vybrat z velkého množství již nařezaných vánočních stromků.

V sobotu 9.12. se připojí prodejní místo Slušovice. Síly nám každá den ubývají, ale sníh přibývá:) Neodkládejte svůj výběr, aby bylo z čeho vybírat. Budeme se na Vás těšit:) Více informací a fotografií na našich facebok stránkách. S pozdravem Hefkovi

POSLEDNÍ vyznačení samovýřezu 11.11. na Vitové

Přejeme Vám všem pěkný večer. Tuto sobotu 11.11. je aktivní již 4. termín na vyznačení „samovýřezu“ vánočních stromků, tento termín je na vyznačení samovýřezu jistě POSLEDNÍ dále již nebude možné vyznačení samovýřezu vánočních stromků u nás. Pokud by bylo v sobotu dopoledne nepříznivé počasí můžeme termín přesunout na neděli. Proto sledujte tyto facebokové stránky.Jen pro připomenutí, viz. podmínky samovýřezu. Jeden vánoční stromek = jedna rezervace. Jedle kavkazské pod 1,5m na samovýřez nejsou určeny. V samovýřezu je možno vybírat jen mezi stromky s různobarevnými štítky, bez štítků ne. Podrobnější informace jsou v příspěvcích viz. níže. Budeme se na Vás těšit. Zatím nám počasí na výběr přálo😊 S pozdravem Hefkovi

Tradiční samovýřez na Vitové

Dobrý večer příznivci vánočních stromků. Máme pro Vás novinku pro zájemce samovýřezu na Vitové, v podobě rezervačního systému. Tento samovýřez je zde pro Vás už třetím rokem. Pro Vaši informaci je na našich webových stránkách aktivní záložka samovýřez. V ní najdete rezervační kalendář, kde provedete svoji rezervaci😊

Podmínky samovýřezu na Vitové:

  1. V prvním kroku v rezervačním systému volíte termín, kdy si stromeček dojdete vybrat.
  2. V dalším kroku, kdy už máte stromeček vybraný, provedete doma ještě jednu rezervaci, již na samotný datum výřezu Vámi vybraného stromku.
  3. Druhy stromků, které je možné v “samovýřezu” koupit jsou: smrk pichlavý (stříbrný); smrk ztepilý, borovice černá, jedle kavkazská, jedle balzámová.
  4. Za vlastní uřezání s doprovodem letos nově účtujeme 150 Kč za stromek navíc, proti ceníku v roce 2023. Aktuální ceník bude již brzy vyvěšen na našich webových stránkách. Berte v potaz jako každoročně u nás, že ceník je orientační. U nás platí, v samovýřezu i při výběru již řezaného vánočního stromku, že každý kus je vybaven svým vánočním štítkem s uvedeným druhem a cenou.

PS: za sdílení a doporučení bude moc rádi, mějte se krásně a těšíme se na Vás   

S pozdravem Vaši Hefkovi

Prodej vánočních stromků ukončen

Pěkný večer všem našim příznivcům a fanouškům. Ke dnešnímu dni je prodej vánočních stromků na obou našich prodejních místech pro letošek skončen. Přejeme Vám krásné, pohodové vánoční svátky plné klidu, lásky a radosti z prožitých okamžiků s těmi, které milujete.

PS: již zítra máme pro Vás naše zákazníky malou odměnu v podobě soutěže na faceboku, tak se můžete těšit 🙂

Prodej vánočních stromků je již na prodejním místě Vítová ukončen

Dnešním dnem 20.12. je ukončený prodej řezaných vánočních stromků na Vitové. Doprodej bude probíhat jako každoročně ve Slušovicích.

Již brzy budeme pro Vás vyhlašovat soutěž, kterou vyhlásíme na vánoce, rádi bychom Vás chtěli za Vaši věrnost odměnit. Nějakou vizi máme, ale pokud byste sami měli nějaký nápad rádi se necháme inspirovat. Kdo chce více informací budou na našich facebokových stránkách.