Okamžik prosím...

Prodej vánočních stromků ukončen

Pěkný večer všem našim příznivcům a fanouškům. Ke dnešnímu dni je prodej vánočních stromků na obou našich prodejních místech pro letošek skončen. Přejeme Vám krásné, pohodové vánoční svátky plné klidu, lásky a radosti z prožitých okamžiků s těmi, které milujete.

PS: již zítra máme pro Vás naše zákazníky malou odměnu v podobě soutěže na faceboku, tak se můžete těšit 🙂

Prodej vánočních stromků je již na prodejním místě Vítová ukončen

Dnešním dnem 20.12. je ukončený prodej řezaných vánočních stromků na Vitové. Doprodej bude probíhat jako každoročně ve Slušovicích.

Již brzy budeme pro Vás vyhlašovat soutěž, kterou vyhlásíme na vánoce, rádi bychom Vás chtěli za Vaši věrnost odměnit. Nějakou vizi máme, ale pokud byste sami měli nějaký nápad rádi se necháme inspirovat. Kdo chce více informací budou na našich facebokových stránkách.

Ukončení vyznačení samovýřezu na Vitové 2022

Zdravíme příznivce českých vánočních stromků. Poslední termín samovýřezu 13.11. dopoledne je již OBSAZEN. Tím pádem pro letošek končí vyznačení samovýřezu (zájem byl letos dvojnásobný) pro letošní sezonu. My se budeme věnovat řezaným vánočním stromkům 🌲, které u nás můžete zakoupit na Vitové od 1.12. a ve Slušovicích od 10.12.Budeme se těšit:) S pozdravem RH 🌲

Samovýřez na Vítové 🌲

Zdravíme všechny příznivce čerstvých českých vánočních stromků, již se těšíme na VÁNOCE, doufáme že i Vy.

Jako již tradičně i letos u nás za chvíli začne vyznačení a následné provedení „samovýřezu“ vánočních stromků na naší plantáži na Vitové u Fryštáku.

Aktuální termíny:

30.10.2022 – 9-11hod  OBSAZENO

5.11.2022 – 9-11hod OBSAZENO

5.11.2022 – 14-17hod OBSAZENO

13.11.2022 – 9-11hod

Kdo jste u nás ještě nebyli, pár informací pro Vás:

Dopředu si domluvit termín na facebooku do SZ, Whats App, emailem, telefonicky.

Pevná obuv a dobrá nálada to je vše co byste měli potřebovat. Od nás dostanete vánoční štítek s Vašim jménem a telefonním číslem, kde bude dopsána i cena Vámi vybraného vánočního stromku.

Jen pro připomenutí pro zájemce vyznačení „samovýřezu“ podmínky:

1.) vyznačení stromků přímo na plantáži v termínech viz. výše.

2.) druhy stromků, kterou jsou možné v “samovýřezu” koupit: smrk pichlavý (stříbrný); smrk ztepilý, borovice černá, jedle kavkazská, jedle balzámová.

3.) vyznačené stromky si můžete sami vyřezat po domluvě v termínu 12.12.2022 nebo 18.12.2022, po domluvě i jiný termín

4.) za vlastní uřezání s doprovodem účtujeme 100 Kč za stromek navíc, proti ceníku v roce 2022. Aktuální ceník je již vyvěšen na našich webových stránkách. Berte v potaz jako každoročně u nás, že ceník je orientační. U nás platí, v samovýřezu i při výběru již řezaného vánočního stromku je každý kus vybaven svým vánočním štítkem s uvedeným druhem a cenou.  

PS: za sdílení a doporučení bude moc rádi, mějte se krásně a těšíme se na Vás 😊

Poslední termín na vyznačení stromků k samovýřezu 28.11. od 14-16hod

Vyhlašujeme poslední termín na výběr stromků k samovýřezu pro poslední opozdilce (jen pro připomínku byli již realizovány tři termíny na vyznačení, zájem je velký). Jedná se o neděli 28.11.2021 od 14-16hod. K výběru na samovýřez už jsou možné jen jen smrk pichlavý, smrk ztepilý. a borovice černá. Zájemci se prosím hlaste na email.